loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc
ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc

ATN BinoX HD 4-16x ďalekohľad deň / noc

Najuniverzálnejší produkt s inteligentnou HD optikou. BinoX - HD - jediný ďalekohľad , ktorý budete chcieť určite vlastniť.

Výrobca: ATN

599.00 €

+ doprava zadarmo

Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Informácie o produkte

Popis a parametre produktu:
 
BinoX - HD - jediný ďalekohľad , ktorý budete chcieť určite vlastniť.
 
3D gyroskop so zabudovanou stabilizáciou
Ostrý obraz za akýkoľvek podmienok
Využíva senzor vo vysokom rozlíšení s možnosťou jasného nočného videnia
Obsidian Core je vysoko špecializovaný počítač 
Nahrávanie videa vo FULL HD
 
Najuniverzálnejší produkt s inteligentnou HD optikou. ATN BinoX je ďalekohľad nabitý toľkými funkciami, ktoré Vám zaručia, že už nikdy nebudete chcieť použiť štandardné ďalekohľady. BinoX je vybavený GPS súradnicami, E-Compasom, funkciou Wi-Fi a E-Zoom a obrazovým záznamom. Samozrejmosťou je nahrávanie videa a zachytávanie fotografií v HD kvalite.
 
Nahrávajte si vaše lovecké chvíle v ohromujúcom 1080p Full HD rozlíšení ako súčasť vášho pravidelného loveckého dobrodružstva. Už žiadne zmeškané momenty. Nahrávajte si videá, vyfotografujte, a prineste si k Vám domov tieto zábery ktoré môžete zdieľať s vašimi priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach. Funkcia plynulého priblíženia BinoX-HD vám umožňuje plynulé priblíženie bez rozptyľovania, ktoré je tak prirodzené - zabudnete, že sa pozeráte aj cez ďalekohľad. BinoX-HD dáva vášmu svetu krištáľovo čistý výhľad, deň alebo noc, s jedinečným režimom denného zobrazenia a nočného videnia. 
 
Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v HD kvalite. Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Zvoliť si môžete medzi klasickou zelenou farbou alebo z odtieňov sivej. Rozhranie je navrhnuté tak, aby nastavenie a používanie bolo jednoduché a intuitívne. Skratkové ponuky uľahčujú prístup k vašim najčastejším príkazom. Všetky dôležité mierky 3D animácie sa zobrazujú na okraji obrazovky, aby nenarúšali váše zorné pole. Záznamový systém BinoX sníma statické obrázky a videa vo vysokom rozlíšení, vďaka čomu budete môcť zdieľať svoje najnovšie dobrodružstvá so svojimi kamarátmi na chate, alebo doma. 
 
Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí pozorovateľ v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.
 
Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky. Integrovaný počítač BinoX-HD Obsidian Core, postavený na najmodernejších známych technológiách, vám ponúka najrýchlejší a najvýkonnejší procesor v ďalekohľadoch ATN. Vyznačuje sa bleskovou rýchlosťou a výkonom bez oneskorenia. Rýchlosť a vysoké rozlíšenie sú na váš príkaz pomocou jediného stlačenia tlačidla.  
 
Ďalekohľad BinoX je vybavený veľkým množstvom funkcií, všetky parametre sa môžu v reálnom čase meniť priamo na displeji. Ďalej umožňuje výber až z 18 užívateľských profilov. Zariadenie disponuje vstavanou 4 GB pamäťou a možnosťou zaznamenávania videí a snímok. 
 
Ovládacie tlačidlá sú umiestnené tak, aby nemohlo dôjsť k ich nechcenému stlačeniu. Ďalekohľad môže byť napájaný na batérie typu CR123A. 
 
Technické parametre:
 
Životnosť batérie 6-8 hod
Hmotnosť 1,5 kg
Rozlíšenie videa 1080p 30 fps
Rozmery 208×127x59 mm
Senzor Senzor HD 1080p ATN L130
Objektív 65 mm
Zorné pole
Menič obrazu ATN obsidian
Rozlíšenie systému 90 lp / mm
Zväčšenie 4-16x
Operačné teploty -20 °C až 50 °C
Zdroj napájania 3x CR123A
Ostriaca vzdialenosť 10 m - do nekonečna
Dosah prísvitu 300 metrov
Micro SD karta 4-64 GB
 
Obsah balenia: 
 
1x Ďalekohľad BinoX HD 4-16x
1x Puzdro
1x Popruh
1x Čiastiaca handrička
3x Batéria CR 123A 3V
 

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

Novinka
Digitálny zameriavač Photon RT 6x50
Ušetríte 9%
699.00 €
FN adaptér Pulsar 56 mm
Ušetríte 3%
117.00 €
Novinka
FN adaptér Pulsar 50 mm
Ušetríte 3%
117.00 €
Novinka
Akcia
Digitálny zameriavač Digisight Ultra N455
Ušetríte 16%
1250.00 €
Novinka
FN adaptér Pulsar 42 mm
Ušetríte 3%
117.00 €
OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY