loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda
Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda
Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda
Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda
Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda
Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda

Dale of Norway Ol Spirit vlnená dámska bunda

DÁMSKA VODEODOLNÁ BUNDA OL SPIRIT PADDED FEM JACKET Športová, vypchatá bunda Ol Spirit je vyrobená z vodoodpudivej 100% merino vlny. Dizajn bundy je kombináciou čínskych a nórskych tradícií, je prevzatý z oficiálneho svetra pre zimné olympijské hry v Pekingu 2020. Krásny hviezdny vzor pochádza z klasickej nórskej osemlistej ruže

+ doprava zadarmo

Veľkosť oblečenia

Množstvo

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

DÁMSKA VODEODOLNÁ BUNDA OL SPIRIT PADDED FEM JACKET
Športová, vypchatá bunda Ol Spirit je vyrobená z vodoodpudivej 100% merino vlny. Dizajn bundy je kombináciou čínskych a nórskych tradícií, je prevzatý z oficiálneho svetra pre zimné olympijské hry v Pekingu 2020. Krásny hviezdny vzor pochádza z klasickej nórskej osemlistej ruže.
 
Bunda Ol Spirit je súčasťou kolekcie OL Spirit. (OL znamená olympijské hry v nórčine: „Olympiske Leker“).
 
ŠPORTOVÁ KOLEKCIA DALE OF NORWAY
Výrobky vo sviežich, čistých a jasných farbách s menej nápadnými vzormi a čistými líniami. Dynamickejšie spracovanie; oblečenie je prispôsobené ženským a mužským telesným proporciám.
 
VLNA S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU
100% long - lasting Norwegian wool, to je vlna s dlhou životnosťou. Dale of Norway prispôsobuje spracovanie vlny rôznym kolekciám nórskych svetrov. Nórska vlna je známa svojou neobyčajnou dlhotrvajúcou kvalitou, rovnako ako sviežim a atraktívnym vzhľadom av neposlednom rade aj svojou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Tieto vlastnosti sú vynikajúce pre strednú a vrchnú vrstvu pletených svetrov. Produkcia nórskej vlny je šetrná k životnému prostrediu a je založená na princípe obnoviteľných zdrojov.
 
„VLNENÉ SKÚSENOSTI“ POZBIERANÉ DALE OF NORWAY SÚ KRÁTKA GENIÁLNE
Vlna zahreje v chladnom počasí a chladí v horúcich dňoch. Jej nevšedné vlákna dokážu absorbovať vlhkosť až do 30% svojej hmotnosti, odviesť ju od tela a uchovať pokožku v suchu a pohodlí bez ohľadu na okolitú teplotu.
 
Najdokonalejšie vlákno na každú príležitosť do každého počasia – vyvinuté prírodou
 
Nevšedne jemné, mäkké a kučeravé prírodné vlákno ovčej vlny vyniká prirodzenou pružnosťou, ktorá ešte zvyšuje jeho kvality a výkon. Vlna je nielen teplá, ale aj odolná voči zápachom, antimikrobiálna, priedušná, izolujúca, extrémne odolná a anti-statická. Teda ideálna pre široký sortiment výrobkov, od technického oblečenia pre šport po najjemnejšie elegantné vlnené obleky. Jej štruktúra poskytuje neopakovateľnú a nesmierne hodnotnú kombináciu pohodlia a vysokého výkonu. Príroda jej dala do vienka aj ďalšie dôležité parametre: ekologickú nezávadnosť, obnoviteľnosť, jednoduchú údržbu a nekrčivosť.
 
BUNDA OL SPIRIT JE PREPRACOVANÁ DO NAJMENŠÍCH DETAILOV
100% jemná merino vlna, 20,5 mikrónov
vodeodolná úprava
športový dámsky strih
bočné vrecká na zips
pranie v práčke s použitím pracieho prostriedku na vlnu

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY