loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

OZNAM
Na nariadenie vlády SR, pre zhoršujúcu sa situáciu s ochorením COVID-19 bude naša kamenná predajňa v Liptovskom Mikuláši od 16.3.2020 až do odvolania ZATVORENÁ❗️
Z tohto dôvodu Vaše internetové objednávky budú vybavované priebežne, avšak treba rátať s dlhšou dobou dodania.
Pre viac informácíi ohľadom Vašej objednávky nás neváhajte kontaktovať.
Veríme, že pochopíte aké je dôležité v týchto dňoch zdravie nás všetkých. Za pochopenie ďakujeme! Váš tím Wilde
Novinka
Digitálna predsádka Pulsar Forward F155
Digitálna predsádka Pulsar Forward F155

Digitálna predsádka Pulsar Forward F155

Digitálna predsádka Pulsar Forward F155 je určená pre nasadenie na objektív optického zariadenia a umožňuje pozorovanie dennej optiky za zhoršených svetelných podmienok. Pri nasadení na zameriavač predsádka nemení jeho nastrelenie. Forward je vybavený IR prísvitom s vlnovou dĺžkou 940 nm, Wi-Fi pre prepojenie s mobilným telefónom alebo tabletom, záznamom foto alebo video na vnútornú pamäť. Na napájanie je použiť inteligentný napájací článok B-pack. Sledovanie obrazu, zdieľanie videa cez internet, ovládanie a aktualizácií softvéru jednoducho možné vykonávať cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Pulsar StreamVision. Forward F155 je určená pre zameriavača so zväčšením 4x - 8x.

Výrobca: Pulsar

1295.00 €

+ doprava zadarmo

Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

Nemení bod nastrelenie zameriavača

Rýchla a jednoduchá montáž

Kompaktné a ľahké prevedenie

Vysoká citlivosť v noci

Vstavaný IR prísvit 940nm s reguláciu šírky a smeru lúča

Podpora technológie Stream Vision pre mobilnými zariadenia iOS a Android

Integrovaný videorekordér

Live streaming na internet

Odolnosť na spätný ráz veľkých kalibri (do 6000J)

Plne vodotesná konštrukcia (IPX7)

Široký rozsah prevádzkových teplôt (-25 ° až + 50 ° C)

Podporuje aktualizáciu softvéru

Napájanie veľkokapacitným akumulátorom B-Pack

Pre montáž Pulsar Forward F na objektív zameriavača sa používajú špeciálne navrhnuté adaptéry (zakúpené samostatne). Adaptéry sú určené pre zameriavača s objektívom 42, 50 a 56 mm a v sade obsahujú redukčné krúžky rôzneho priemeru (krúžky sa použijú v závislosti od priemeru prednej časti optiky). Adaptér je trvalo nasadený na zameriavač a bajonetovým pripojením umožňuje rýchlu inštaláciu predsádky Forward F na zameriavač. Pokiaľ nie je predsádka použitá, adaptér vytvára protislnečné clonu s prednou ochrannou krytkou objektívu zameriavača.

Vylepšená citlivosť nočného videnia

Kombinácia modernej elektroniky s dômyselným softvérom pre spracovanie obrazu zaisťujú prístroji vysokú citlivosť. Preto Forward F môže byť používaný nielen neskoro večer, ale aj v noci a v niektorých prípadoch dokonca citlivosť prístroja je dostatočná na zobrazovanie obrazu aj bez zapínanie IR-prísvitu.

Neviditeľný IR prísvit

Pulsar Forward F je vybavený vysoko výkonným, odnímateľným IR prisvietením s vlnovou dĺžkou 940 nm. Prísvit ponúka 3 úrovne nastavenia intenzity osvetlenia, nastavenie šírky lúča a možnosť jeho polohovanie pre presné umiestnenie svetelnej stopy v zornom poli. Prísvit je napájaný interne z akumulátora prístroja B-pack.

Wi-Fi. prepojenie so zariadeniami iOS a Android

Predsádka využíva bezdrôtové WiFi pripojenie k mobilným zariadením so systémom Android / iOS. Inštalovaná na mobilnom zariadení bezplatná aplikácia Stream Vision umožňuje prijímať zábery v reálnom čase, vykonávať vzdialené ovládanie predsádky, aktualizovať jej softvér, pracovať so súbormi a mnoho ďalšieho.

Živé vysielanie na internet

Aplikácia Stream Vision umožňuje streamovať snímky urobené zariadením na internete online pomocou verejných služieb napr. YouTube.

Kompaktná a ľahká

Predsádka Pulsar Forward F155 je iba 154,5 mm dlhá a váži 540 g (bez batérie).

Prevádzka až 10 hodín s Wi-Fi

Novým štandardom napájanie výrobkov Pulsar je akumulátor B-Pack, umožňujúcim rýchle dobíjanie a poskytujúcim prístrojmi dostatok energie pre spoľahlivú prevádzku za každého počasia. Štandardné akumulátor IPS5 s kapacitou 5,5Ah zabezpečí prevádzku zameriavača na maximálny výkon po dobu 5 hodín. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť veľkokapacitný akumulátor IPS10 dvojnásobnou kapacitou.

Integrovaný videorekordér a mikrofón pre zvuk

Digitálna predsádka Forward F je vybavená rekordér určeným pre zachytenie videí a robenie snímok v reálnom čase. Pre záznam zvuku slúži vstavaný mikrofón. Užívateľ môže prenášať obrazové a fotografické súbory uložené v internej pamäti na PC / notebook alebo mobilné zariadenie prostredníctvom USB alebo Wi-Fi pripojenie.

Digisight Ultra

Použitie na veľkých kalibroch

Predsádka Forward F je pripravená na použitie na kalibroch s veľkou energiou a spätným rázom napr. 9.3x64, .30-06, .300, 375, atď. Predsádka je navrhnutá a testovaná na odolnosť do energie 6000J. Rovnako tak předásdku možno používať aj s malorážka a airsoft zbraňami.

Vodotesnosť (IPX7)

Forward F je plne vodotesná, s triedou ochrany IPX7. Predsádka je schopná pracovať pri zrážkach akejkoľvek intenzity a prežiť krátkodobé ponorenie do vody.

Široký rozsah prevádzkových teplôt (-25 ° až + 50 ° C)

Vďaka využitiu ku zobrazenie AMOLED displeja odolného proti mrazu možno bez problémov používať Pulsar Forward F aj pri nízkych teplotách (do -25 ° C).

Podpora vývoja a aktualizácie softvéru

S pravidelnou aktualizáciou aplikácie Steam Vision budete využívať vždy najnovšie funkcie. Aplikácia tiež umožňuje vykonať aj aktualizáciu firmvéru samotnej predsádky.

 

 

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

Novinka
Digitálny zameriavač Photon RT 6x50
Ušetríte 9%
699.00 €
FN adaptér Pulsar 56 mm
Ušetríte 3%
117.00 €
Novinka
FN adaptér Pulsar 50 mm
Ušetríte 3%
117.00 €
Dedal-180 HR 100 +
Ušetríte 5%
1190.00 €
Dedal-541 Gen.2+ DEP XR5 ONYX
Ušetríte 5%
8450.00 €
OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY