loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Novinka
Termovízia Pulsar Trail LRF XP50
Termovízia Pulsar Trail LRF XP50
Termovízia Pulsar Trail LRF XP50
Termovízia Pulsar Trail LRF XP50

Termovízia Pulsar Trail LRF XP50

Špičkový termovízny zameriavač Pulsar Trail LRF je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja výrobcu značky Pulsar v oblasti termálneho a digitálneho videnia, zahrňujúce bohaté skúsenosti výrobcu vo výrobe zameriavačov. Trail LRF obsahuje najnovšie technologické riešenia v oblasti spracovania a zobrazenie tepelného žiarenia, a zabezpečuje najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Zameriavač má integrovaný laserový diaľkomer a je vybavený rozsiahlou funkčnou výbavou, podporujúca prepojenie s mobilnými zariadeniami.

Výrobca: Pulsar

Predaj tohto tovaru ešte nebol spustený.

Informácie o produkte

 
Vysoké rozlíšenie mikrobolometer 640x480
variabilný zoom
Detekčná vzdialenosť až 1350 m
Vysoká odolnosť voči nárazom - odolnosť pre použitie v kalibroch do .375H & H
Najvyšší štandard vodeodolnosti a a Prachuodolnosť IPX7.
Integrovaný video a audio rekordér
Prepojenie so zariadeniami Android a iOS
Stream Vision - rendering videa v reálnom čase na Youtube
Integrovaný a rýchlo vyberateľný akumulátor B-PACK
 
 
VYSOKÉ rozlíšenie 384x288
Trail XP sa môže pochváliť nechladený mikro-bolometrickou matricou s rozmermi 640x480 pixelov (17 mikrometrov) pre vysoko detailné zobrazovanie.
 
NAJLEPŠIA KVALITA OBRAZU
Chladič, umiestnený na tele zariadenia, účinne zabraňuje nahromadeniu tepla zo snímača a ďalších súčastí, a zároveň významne znižuje citlivosť na teplotu a zvuky, najmä medzi kalibráciami.
 
VARIABILNÝ ZVÄČŠENIE
Modelové rady Trai majú variabilné zväčšenie až 8x (v závislosti od modelu) a sú vybavené ako dvojitým krokom, tak plynulým stupňovitým zväčšením pre skutočne optimálne prispôsobenie v zornom poli.
 
VYSOKÁ obnovovaciu frekvenciu
Vysoká obnovovacia frekvencia 50 Hz zabezpečuje termoviznímu zameriavači Pulsar Trail pohodlné sledovanie obrazu aj pri dynamickom a rýchlom pohybe.
 
DETEKČNÉ VZDIALENOSŤ AŽ 1800
V závislosti na modeli zaznamenávajú termovízne zameriavača Pulsar Trail detekciu tepelných zdrojov vo vzdialenosti až 1800 metrov!
 
VYSOKÁ ODOLNOSŤ proti spätnému rázu
Pulsar Trail má výnimočne vysokú odolnosť proti nárazom a je schopný prevádzky na zbraniach až do kalibru .375.
 
3 NULOVACIE PROFILY / 15 PREDVOLENÝCH VZDIALENOSŤOU
Uložte si tri profily nulovania svojich strelných zbraní alebo streliva, vrátane rôznych zámerných osnov, až na päť vzdialeností do pamäti Pulsar Trailu. Podpora vynulovanie zväčšenie zaisťuje precíznu presnosť nulovania.
 
10 VARIANT zámerných krížom
Pre rýchle zameranie cieľa si vyberte z radu šablón, nastavenie farieb a jasu kríža.
 
MÓD OBRAZ-V-OBRAZE
Obraz v obraze zlepšuje presnosť tým, že poskytuje zväčšený obraz v oblasti hornej časti displeja, ktorý zaberá iba 1/10 plochy zobrazenie zorného poľa.
 
VSTAVANÝ VIDEOREKORDÉR
Snímanie statických snímok a videa je bezproblémové vďaka vstavanému videorekordéra. Obrazový a videoobsah je uložený interne a môže byť ľahko prenášaný na PC / laptop prostredníctvom káblového pripojenia alebo Wi-Fi.
 
(iOS, Android) with remote control and live internet streaming
MOBILE-FRIENDLY (IOS, ANDROID) S OVLÁDANÍM CEZ MOBIL A streaming V REÁLNOM ČASE
Skvelou novinkou je možnosť prepojiť vaše mobilné zariadenie s platformami Android a iOS pomocou Wi-Fi zariadenia a to pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision. Softvér Stream Vision pripája zariadenie k mobilnej jednotke Android / iOS (smartphone alebo tablet), ktorá umožňuje prijímať bezdrôtovo záznam v režime v reálnom čase prostredníctvom smartphonu a pre streamovanie snímok urobených zariadením online na kanál Youtube.
 
Vstavaný akcelerometer / GYROSKOP
Vstavaný akcelerometer / gyroskop zlepšuje presnosť tým, že presne identifikuje uhly námeru väčší ako 5 ° sa šípkou udávajúce smer a stupeň bočného naklonenia. Zvýšené uhly sú označené ďalšími šípkami. Naviac môže byť puškohľad nastavený na automatické vypnutie pri odpočinku v polohe bez streľby. Prevádzka zameriavača môže byť deaktivovaný, ak je zvislý uhol väčší ako 70 ° alebo horizontálny uhol väčší ako 30 °. Funkcia akcelerometra môže byť dočasne deaktivovaná pre ďalšie používanie v nadmerných uhloch.
 
RÝCHLO odnímateľná NAPÁJACÍ ZDROJ B-PACK
Trail obsahuje progresívne autonómnej napájací zdroj B-Pack, ktorý umožňuje rychllou výmenu a nové dobitia. Základná akumulátora IPS5 je dodávaný s nabíjateľná kapacitou 5,2 Ah, čo postačí na 8 hodín nepřetržizého prevádzky. Voliteľne sú k dispozícii aj vysokokapacitné akumulátory IPS10.
 
 
 
diaľkomer
Na základe odhadnutej výšky pozorovaných objektov je statický metrický rozsah zameriavací mriežky algoritmicky prepočítaný a umožňuje tak rýchlo, ľahko, spoľahlivo a opakovane meranie presných vzdialeností pozorovaných cieľov.
 
PLNE VODEODOLNY
Ochrana proti vode štandardu IPX7 zaisťuje, že Pulsar Trail je perfektne pripravený na vlhké prostredie. Je možné ho tak prevádzkovať aj pri intenzívnom daždi alebo snežení. Zvládne aj ponorenie do 1m pod vodou po dobu až 30 minút. (IEC 60529).
 
ŠIROKÝ Rozsah prevádzkových teplôt
S mrazuvzdorným displejom AMOLED je Pulsar Trail navrhnutý tak, aby poskytoval bezchybný výkon pri extrémnom teplotnom rozsahu -25 ° C ... + 50 ° С.

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

Novinka
Termovízia Pulsar Core FXQ50 BW
Novinka
PULSAR AKUMULÁTOR IPS14
Ušetríte 3%
125.00 €
PULSAR AKUMULÁTOR APS3
Ušetríte 7%
55.00 €
Novinka
PULSAR AKUMULÁTOR IPS7
Ušetríte 1%
98.00 €
Novinka
Adaptér pre Pulsar
Ušetríte 5%
99.00 €
Novinka
Pulsar Termovízia Helion XQ50F
Ušetríte 2%
2750.00 €
Novinka
Pulsar Axion XM38 termovízia
Ušetríte 10%
2350.00 €
Novinka
Pulsar Axion XM30 termovízia
Novinka
Pulsar Termovízia Helion XP50
Ušetríte 5%
3990.00 €
Novinka
Termovízia Pulsar Trail XQ50
Ušetríte 5%
3590.00 €
OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

NAŠE ZNAČKY