loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
Akcia
Garmin TT 15 obojok
Garmin TT 15 obojok
Garmin TT 15 obojok
Garmin TT 15 obojok
Garmin TT 15 obojok

Garmin TT 15 obojok

TT 15 dopĺňa ponuku sledovacích obojkov zo série T 5 > > > , navyše poskytuje výbavu a funkcie elektronických výcvikových (tréningových) obojkov zo série PRO > > > . Spojenie technológií GPS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri poľovačke, záchranárskej činnosti či prechádzke s funkciami pre jednoduchý (základný) až pokročilý výcvik pri love.

Výrobca: Garmin

379.90 €

+ doprava zadarmo

Varianta

Množstvo

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

Hlavnou prednosťou a vylepšeniami obojok TT 15
REŽIM SPÁNKU - v prípade potreby dokáže na dialka spustiť režim spánku (vypnutie obojok) pre úsporu energie a Predĺženie výdrže batérie.
MORE CONTROL - funkciám umožňuje Vzdialená spustiť na obojku vibráciám Alebo zvukové Upozornenie podľa potreby (dostupné iba so zařízení Alpha 100).
HIGH UPDATE RATE - obnovovacím frekvencia obojku zvýšená už na každej 2,5 sekundy pre častejším aktualizáciám polohy psa.
REMOTE LIGHT - aktivujte si LED LED-diódami Integrované na obojku pre vyššom bezpečnostné a viditeľnosti. LED osvetlenie je Priamo viditeľný až do diaľky 90m. Pre Alpha 100 nastaviteľné v rámci dosahu VHF. Pre Astro 320 dostupné nastaveniu v rámci dosahu ANT + cca 5m.
RESCUE MODE - Po spustení sa obojok automaticky aktivuje do úsporného režimu s cieľom predĺžiť výdrž batérie napr. Pri dohľadání zatúlaného psa.
 
Obojok - TT 15 používa integrované GPS pre lokalizáciau svojej polohy (psa) v teréne a VHF technológia sa postará koncentráciou (prenos) s kompatibilným ručným zařízení Alpha 100>>> používaním rádiového VHF zařízení je v Europ všeobecne regulované predpismi. Obojok - TT 15 je schválený na používaním v niektorych krajinách EÚ, Vrátane Slovenska. Priemyselná norma CE pod čísloa CE0470 (!) A CE0681 (!). Používaním je povolené v niektorych krajinách Európy na konkretnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam nosenia najdete na uvedenom odkaze>> Astro Legal
 
 
Pes - 10 psov naraz Alpha 100 podporuje pripojeniami a monitorovaním (+ výcvik) až 20-tich psov naraz (TT15 / TT15mini / T5), pričom každý GPS obojok posiela údaje o polohu každých 2,5 Alebo 5, 10, 30 až 120 sekúnd . Každého psa s obojkom TT15 Moze okrom sledovaním ai individuálne trénovať s dosahom až 14,5km (podľa terénu). Budete Mať prístup k 18 stupňom okamžitého Alebo kontinuálneho impulzu, nastaveniam vibrácie Alebo tónu, jednoducho cez prednastavené tlačítkom na zostrojené Alpha 100 ..
Pes - Detekcia štekaním Obojok identifikuje štekaním cez vibrácie krku psa a pripojenie ZARIADENIE (napr. Alpha 100) vás upozorní správou, ak štekotom dosiahne zvolenú intenzitu.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz Kontinuálne Každý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje Takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačky Alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj nutné vykonať hľa hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálna impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celý doby stlačením tlačítka maximálne po dobu 8 sekúnd.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz okamžitý Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v pripade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v ziadnom pripade však nie neznesiteľný, zazitok, ktory si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správou tak, Ako mu príkazy, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
Pes - Výcvikový režim - vibráciám AK chcete svojho psa ľan upozorniť, aby prestal s nejakej činnosti, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
Pes - Výcvikový režim - tón ​​Zvukový podnet je tiez jednou z foriem, Ako upozorniť psa na nevhodné Správanie. Podobne Ako vibračný režim, ai tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Vodotesnosti IPX7 Sledovanie a výcvik Moze prebiehať ai v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie su nijakou prekážkou, okolesníkom ZARIADENIE je vodotesné - odolné Voči namočením, postriekaniu vodou.
Dobíjateľná batéria napájaním je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou 20 až 40 hodín (v závislosti od použitím).
GPS / VHF Každý obojok má vlastne kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte Spoľahlivé informácie o polohy a pohybu Vášho psa pri love, prechadzky či záchrannej akcii.

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY