loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
Zameriavač Apex LRF XQ50
Zameriavač Apex LRF XQ50
Zameriavač Apex LRF XQ50
Zameriavač Apex LRF XQ50

Zameriavač Apex LRF XQ50

Apex je zameriavací ďalekohľad na princípe termovíznej kamery, určený pre poľovnícke účely. K svojej činností využíva nechladený mikrobolometer, ktorým sníma tepelný obraz, spracováva vnútorným procesorom a následne zobrazuje v kvalite 640x480px za pomoci mikro AMOLED displeja. Technológia AMOLED zobrazuje obraz s vynikajúcim kontrastom, prekreslený do najmenších detailov, navyše je to jediná technológia spoľahlivo zobrazujúci nezpomalený obraz v mrazivých podmienkach. Okrem základného optického zväčšenia zameriavač umožňuje priblíženie obrazu digitálnym zoomom a to buď plynulé alebo násobením 2x / 3x / 4x. Zameriavač je vodeodolný a mrazuvzdorný a konštruovaný pre použitie na loveckých zbraniach rôznych kalibru a to vrátane .375.

Výrobca: Pulsar

3999.00 €

+ doprava zadarmo

Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Informácie o produkte

režimy pozorovania

Apex ponúka tri režimy pozorovaní, ktoré upravujú nastavenie parametrov zameriavača tak, aby zabezpečili najlepší možný obraz pre špecifické podmienky pozorovaní: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízky kontrast) a "Rozpoznanie" (lepšie vykreslenie detailov teplých objektov).

voľby kríža

Zámerný kríž zameriavača je zobrazený spolu s obrazom priamo displeji t.j. v jednej ohniskovej rovine, v dôsledku čoho Apex má nulovú paralaxu a zamierenie zameriavača je vždy úplne presné. Apex ponúka na výber 10 rôznych zámerných krížov, a možnosti prepínania jeho farby medzi bielou a čiernou.

popis Apex

Funkcia "Obraz v obraze"

Funkcia "Obraz v obraze" zobrazuj ďalšie okno s 2x zväčšeným obrazom ciele a zámerného kríža. To umožňuje detailne prezrieť cieľ a presne ho zamieriť. Okno je umiestnené na stredu, v hornej časti obrazovky nad zámerným krížom a zaberá iba 1/10 z celkovej plochy obrazu. Strelec pritom súčasne vidí obraz v celého zorného poľa a detailný náhľad na cieľ.

zobrazenie Apex PiP

3 body nastrelenia

Softvér zameriavača umožňuje uloženie do jeho pamäte troch bodov nastrelenie, ktoré môžu byt použité buď pre tri rôzne zbrane alebo napríklad pre tri rôzne vzdialenosti nastrelenie, prípadne pre rôzne druhy streliva.

Nastrelenie s funkciu «Freeze»

Štandardný postup nastrelenie na jeden vystreľ, ktorý ponúka digitálny zameriavača Pulsar, v zameriavači Apex je doplnený o funkciu "Freeze": po zamierenie a výstrele na terč používateľ uloží obrázok s bodom zásahu a následnú korekciu kríža zameriavača na bod zásahu vykoná priamo na obrazovke bez nutnosťou udržanie zbrane zameriavané na terč v nepohyblivom stave.

Kalibrácia

Kalibrácia vykonáva vyrovnaní v senzore teploty pozadí a je nevyhnutná pre činnosť každej termovíziu. Core ponúka tri kalibračné režimy: manuálny režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuálne režime používateľ musí sám zatvoriť kryt objektívu a stlačením tlačidla spustiť kalibráciu. Kalibrácia je absolútne bezhlučná. V poloautomatickom a automatickom režime senzor bude prikrytý vnútorné clonou a spúšťanie kalibrácie vykoná užívateľ sám na základe vyhodnotenia kvality obrazu alebo plne automatický to vykoná softvér prístroja bez zásahu užívateľa.

 

Bezpečný očný reliéf

Apex disponuje 67 mm očným reliéfom - jednou z najlepších hodnôt vo svojej triede. Veľký očný reliéf je dôležitý pre bezpečné použitie zameriavača a to najmä na lovecké zbraniach so značným spätným rázom.

Široký teplotný rozsah (-25 ... + 50 ° C)

Použitie displeja 640x480px s technológiu OLED prinieslo schopnosť pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a poskytlo zameriavači ostrý obraz pri pozorovaní dynamický objektov.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie základných funkcii zameriavača bez toho aby sa užívateľ dotkol štandardných ovládacích prvkov.

externé napájanie

Prevádzková doba zameriavača môže byť výrazne výšenie pri jeho napájanie externým napájacím zdrojom (napr. Pulsar EPS3, EPS5). Pri love v mrazivom počasí externý napájací zdroj môže byť uložený pod oblečenie.

vypnutie displeja

Apex má funkciu vypnutie displeja, ktorá môže byt použitá na zamedzenie demaskovácího účinku svietenia displeja cez okulár pri krátkodobo odloženú zbraň a k šetreniu energii napájacích článkov. Pri vypnutom displeji ostatné obvody zameriavača sú aktívne a na obnovenie zobrazenie dochádza okamžite.

video výstup

Zameriavača Apex sú vybavené VIDEO VÝSTUPOM, umožňujúcim v reálnom čase vykonávať záznam alebo zobrazovať video na externé záznamové zariadenie.

vodotesnosť

S ochranným stupňom proti vniknutiu vody IPX7 (IEC 60529 štandard) Core odoláva zrážkam akejkoľvek intenzity a dokonca aj krátkemu ponoreniu pod vodou.

Vysoká odolnosť na spätný ráz

Originálna konštrukcia ochrany mikrobolometer pred nárazom a vibrácii umožňuje bezproblémové použitie zameriavačov Apex na zbraniach veľkých kalibru vrátane .375, brokovníc alebo vzduchoviek.

 

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

Novinka
Termovízia Pulsar Core FXQ50 BW
Novinka
PULSAR AKUMULÁTOR IPS14
Ušetríte 3%
125.00 €
Novinka
PULSAR AKUMULÁTOR IPS7
Ušetríte 1%
98.00 €
PULSAR AKUMULÁTOR APS3
Ušetríte 7%
55.00 €
Novinka
Adaptér pre Pulsar DN
Ušetríte 5%
99.00 €
Novinka
Pulsar Termovízia Helion XQ50F
Ušetríte 2%
2750.00 €
Novinka
Pulsar Axion XM30 termovízia
Novinka
Pulsar Axion XM38 termovízia
Ušetríte 10%
2350.00 €
Novinka
Pulsar Termovízia Helion XP50
Ušetríte 5%
3990.00 €
OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY