loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256

Informácie o objednávkach: 0917 722 430 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Ako vymeniť / vrátiť tovar

Ako môžem tovar vrátiť?

Tovar zakúpený v online obchode Wilde môžete vrátiť cez prepravnú službu Slovenská pošta (balík na adresu). Svoju objednávku môžeš vrátiť do 14 dní od jej obdržania bez udania dôvodu.

Upozorňujeme, že Vrátený tovar musí byť nepoškodený a nenosený s originál visačkami, obuv nenosená vonku! Ak bol tovar nosený, nie je možné ho vrátiť ani vymeniť!!!

Tovar na vrátenie, treba zabaliť a poslať na adresu prevádzky, vyplniť formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy s vašim číslom účtu v tvare IBAN.

Naša adresa:

ul. Martina Martinčeka 4368/4

031 01 Liptovský Mikuláš

e-mail: [email protected]

tel.č. 0908 912 016

Po preskúmaní neporušenosti tovaru bude uskutočnené vrátenie peňazí za tovar na Váš bankový účet alebo na Vašu adresu poštovou poukážkou. Zaplatená čiastka bude vrátená bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia doručenia tovaru s oznámením o odstúpenia od zmluvy. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme môcť, bohužiaľ, akceptovať požiadavku na vrátenie peňazí a tovar bude vrátený späť.

Tovar je možné do 14 dní od prevzatia vrátiť i osobne na našej kamennej predajni Wilde a peniaze Vám budú vyplatené na predajni v hotovosti. Pri osobnom vrátení tovaru na predajni je nutné dodržať vyššie uvedené základné podmienky.

Ako môžem tovar vymeniť?

Nesadla Vám veľkosť? Namiesto vrátenia si ho môžeš vymeniť za inú veľkosť, prípadne za iný tovar. Treba vyplniť formulár na výmenu tovaru, a pribaliť ho k tovaru, ktorý chcete vymeniť. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený, s originál visačkami, obuv nenosená vonku! Tento tovar nám treba poslať slovenskou poštou (ako balík na adresu) na adresu našej prevádzky:

ul. Martina Martinčeka 4368/4

031 01 Liptovský Mikuláš

e-mail: [email protected]

tel.č. 0908 912 016

 

 

 

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY