loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Devold Expedition dlhé spodné nohavice pánske

Unikátne dvojvrstvové vlnené spodné prádlo

Výrobca: Devold

84.21 €

80.00 €

Veľkosť oblečenia

Množstvo

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

Devold - overená kvalita a funkčnosť z Nórska

Unikátne dvojvrstvové vlnené spodné prádlo s funkciou Aquaduct vyskúšané na polárnych expedíciách.

Devold® Expedition má unikátnu dvojvrstvovú konštrukciu. Spodné prádlo Expedition je vyrobené z 95% jemnej Merino vlny Aquaduct®, zaisťuje teplo behom náročných expedícii, aj pri čakaní na posede v mrazivom počasí. Dokonca, i keď teplota klesne pod -50 stupňov Celzia. Úprava Aquaduct zlepšuje odvod vlhkosti do vonkajšej vrstvy odevu, kde sa odparuje. Pri roláku sú špeciálne dlhé rukávy s návlekmi na ruky. Ani pri dlhodobom nosení prádlo Devold nezapácha, takže sa cítite v pohode po celú dobu nosenia a ste príjemný aj pre svoje okolie.

Devold® Expedition je ideálne do chladných a mrazivých podmienok na zimné aktivity, vysokohorskú turistiku, poľovníctvo a iné vonkajšie činnosti pri teplotách až -50 °C. Vyskúšane počas mnohých expedícií na obidva póly v tých najextrémnejších podmienkach.

Prvky: dva trika v jednom - dve spojené vrstvy * lepšie odvádza pot a tepelne izoluje (termoreguluje) * veľmi pohodlný a funkčný raglánový strih s plochými ševmi * rolák s návlekmi na palec * je vhodný na zimné aktivity (turistika, poľovníctvo)

Materiál: 95% čistá Merino vlna Aquaduct, upravená pre lepší odvod vlhkostiGramáž: 235g/m2vláknoHrúbka vlákna: 20,5 mikrónovTeplotný rozsah použitia: +5 °C až -50 °C

Farba: čierna, zelená

e

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY