loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
Digitálny zameriavač Photon RT 4.5x42
Digitálny zameriavač Photon RT 4.5x42

Digitálny zameriavač Photon RT 4.5x42

Použitie za denného, večerného a nočného osvetlenia K použitiu i na zbraniach veľkých kalibrov (do 6000J) integrované videorekodér Bezdrôtové pripojenie cez WiFi Podpora Stream Vision Vstavaný prísvit 940nm s 3 úrovňovej reguláciou. Regulovateľná šírka a smer lúča IR prísvitu Napájanie 4xAA s kontajnerom pre batérie Možnosť externého napájania cez mikro USB Na výber 6 zámerných krížov v troch farbách Adaptácia na zbraň pomocou klasických 30mm krúžkov Bezpečná odľahlosť oka strelca Váha a veľkosť klasického zameriavača Jednoduché ovládanie

Výrobca: Yukon

659.00 €

+ doprava zadarmo

Množstvo

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

Termín dodania najskôr v polovici marca 2018!!!
 
Digitálne zameriavače Photon pracujú rovnako dobre ako vo dne tak aj v noci. Vďaka použitiu CMOS senzoru majú automatickú reguláciu a prispôsobenie ku svetelným podmienkam denného alebo nočného osvetlenia, pričom intenzívne denné svetlo v porovnaní s klasickým nočným videním nemá vplyv na funkčnosť a citlivosť týchto prístrojov.
 
Vysoká mechanická odolnosť
 
Zameriavače Photon sú konštrukčne riešené pre dosiahnutie veľkej mechanickej odolnosti voči spätnému rázu zbraní pre bezproblémové použitie aj na zbraniach s kinetickú úsťovú energiu do 6000J. Tymto je bezo zvyšku pokrýva bežne ráže poľovníckych guľových (napr. 9,3х64, .308, .30-06, .300, .375), brokových (napr. Kal.16, 12) a pneumatických zbraní. Veľká mechanická odolnosť umožňuje jej použitie aj s kuší.
 
Integrovaný videorekordér
 
Nahrávanie statických snímok a videa u Photon RT je teraz bezproblémové vďaka integrovanému videorekordéra. Zhotovené nahrávky sú uložené do internou pamäťou a možno ich ľahko preniesť na PC / laptop pomocou káblového pripojenia USB alebo do smartphonu alebo tabletu bezdrôtovo pomocou WiFi v bezplatnej aplikácii Stream Vision, kompatibilný so systémom iOS a Android.
 
Photon RT 4.5x42 má v základe optické zväčšenie 4.5x, zatiaľ čo digitálny zoom poskytuje jeho zdvojnásobenie, pričom vďaka vysokému rozlíšeniu snímacieho senzora a displeja kvalita obrazu pri zoomovaní sa mení minimálne.
 
zámerná osnova
 
Užívateľ má na výber 6 typov krížov v 3 farebných schémach. Zámerný kríž je zobrazený na LCD displeji spolu s obrazom, preto môžete byt 100% isté, že pri zameranie cieľa nedôjde k posuvu kríža vďaka nenulovej hodnote paralaxy ako to býva u klasických optických zameriavačov.
 
Veľká vzdialenosť pozorovanie
 
Kombinácia vysokej citlivosti snímača, veľkého optického zväčšenia a vysokého výkonu vstavaného infračerveného prísvitu umožňujú zosilňovaču Photon byt dokonalým nástrojom pre detekciu ciele na vzdialenosť 150 až 300 metrov.
 
živý prenos
 
Pomocou integrovanej WiFi zameriavač Photon RT môžete bezdrôtovo spojiť s vašim smartphonom / tabletom a pomôcť inštalované bezplatné aplikácie Stream Vision (kompatibilný s iOS a Android) môžete sa pozerať na obraz zameriavača priamo na displeji mobilného zariadenia alebo začať jeho priamy prenos na YouTube alebo ďalších online video platformách (v závislosti od modelu), alebo bezdrôtovo ovládať a nastavovať všetky funkcie zameriavača.
 
Vysoký očný reliéf
 
Zameriavača Photon RT majú polohu oka strelca vo vzdialenosti 70 mm od kraja zameriavače, čo je bezpečná vzdialenosť pre používanie aj s veľkými kalibri zbraní s väčším spätným rázom.
 
Jednoduchá montáž na zbraň
 
Stredná časť telesa Photon RT je tvorená tubusom s hrúbkou 30 mm, ktorá je štandardom pre kašičkou optické zameriavače a ktorá umožňuje montáž Photon RT na rôzne typy zbrani pomôcť širokej ponuky 30mm krúžkov.
 
infračervený prísvit
 
Photon RT 4.5x42 a 6x50 sú vybavené integrovaným LED IR prisvietením s vlnovou dĺžkou 940 nm. Integrovaný prísvit je prakticky neviditeľný okom a umožňuje lovci sledovať zvieratá bez rizika jej vyplašní. Prísvit má 3-stupňovú reguláciu výkonu a umožňuje efektívne prispôsobiť intenzitu osvetlenia v závislosti od vzdialenosti pozorovania.
Rýchla výmena batérie
 
Zameriavača Photon RT sú napájané štyrmi AA batériami umiestnenými v praktickom kontajneri, ktorý sa vkladá do ľahko prístupného priestoru pre batérie. Pre bleskovú výmenu batérie je k dispozícii ďalšie náhradné kontajner.
 
Napájanie externým zdrojom
 
Prevádzková doba môže byť výrazne predĺžená použitím vysokokapacitných externých napájacích zdrojov (napájacích akumulátorov), ktoré môžu byť pripojené k Photon RT prostredníctvom odolného poveternostným podmienkam micro-USB konektora. Pri použití Photon RT pri nízkych teplotách môže byť zdroj energie udržiavaný na teplom mieste, napr. Pod oblečením, tým sa zabráni jeho rýchlemu vybitiu.
vypnutie displeja
 
Počas krátkych prestávok v používaní alebo pre lepšie utajenie možno u zameriavača vypnúť iba displej bez prerušenia ďalších prevádzkových funkcií. Pouzitie tejto funkcie znamená šetrenie energie a oveľa rýchlejší čas reštartu, keď to najviac potrebujete.
 
Kompaktný a ľahký
 
Digitálne zameriavača Photon RT ponúka užívateľovi širokú škálu užívateľský prívetivých funkcií, pričom jej hmotnosť a veľkosť zostáva zhodné s klasickými optickými zameriavači.

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY