loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
Härkila Heat L/S  vyhrievané tričko
Härkila Heat L/S  vyhrievané tričko
Härkila Heat L/S  vyhrievané tričko
Härkila Heat L/S  vyhrievané tričko
Härkila Heat L/S  vyhrievané tričko

Härkila Heat L/S vyhrievané tričko

Tričko Härkila Heat L / S je vyrobené z 80% nylonu a 20% spandexu, vďaka čomu je rýchloschnúce, pružné a odolné

Výrobca: Härkila

+ doprava zadarmo

Veľkosť oblečenia

Množstvo

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

Härkila Heat L/S  vyhrievané tričko powerbanka nie je súčasťou balenia!
 
Tričko Härkila Heat L / S je vyrobené z 80% nylonu a 20% spandexu, vďaka čomu je rýchloschnúce, pružné a odolné. Má moderný strih, ktorý pomerne dobre prilieha k telu. V častiach tela, ktoré sú najviac citlivé na chlad - hrudník, medzi lopatkami a v bedrovej oblasti - sú všité vyhrievacie membrány, ktoré je možné pomocou tlačidla na hrudníku nastaviť na 35 ° C, 43 ° C alebo 50 ° C. Na rozdiel od starších vykurovacích technológií sú vykurovacie membrány dostatočne pružné na to, aby sa dali zložiť a zabaliť spolu s odevom, do ktorého sú všité. Tričko je tiež možné bezpečne vyprať v práčke. Vo vrecku na pravej strane trička je dlhá, látkou potiahnutá šnúra s vodotesnou zástrčkou USB, takže môžete pripojiť powerbanku požadovanej kapacity, ktorú môžete mať napríklad vo vrecku nohavíc. Vrecko je možné použiť na uloženie kábla, keď nie je pripojená napájacia banka. Vďaka powerbanke s kapacitou 10 000 mAh môže tričko produkovať najvyššiu teplotu 50 ° C asi 7 hodín pri vonkajšej teplote 0 ° C. Z dôvodu úspory energie sa vykurovacie membrány automaticky prepnú do pohotovostného režimu, keď tričko dosiahne nastavenú teplotu. Potom sa automaticky znovu zapnú, ak teplota klesne o 1-2 stupne pod nastavenú úroveň. Výsledkom je, že tričko je regulované teplom, pretože funkcia zahrievania sa automaticky vypne, ak vás pri nadmernom namáhaní zahreje, a znova zapne, keď sedíte alebo stojíte na mieste. Tričko je dodávané so suchým vakom na zabalenie.
 

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY