loader black loader black loader product loader white

Poradenstvo - oblečenie, obuv: 0908 912 016

Poradenstvo - technika: 0907 135 256 (Po-Pia: 8:30-16:00)

Novinka
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda
Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda

Härkila Moose Hunter 2.0 GTX bunda

Bunda Moose Hunter 2.0 GTX je vylepšením veľmi obľúbenej bundy Moose Hunter. Jedná sa o bundu, vyvinutú so špeciálnym zameraním na lov vysokej zveri. Bunda sa však ukázala ako veľmi obľúbená pre všetky druhy lovu . Jednou z vylepšení je, že bunda Moose Hunter 2.0 GTX je vybavená novou kamuflážou Mossy Oak® Red, ktorú ostatní lovci ďaleko lepšie vidia a naopak, pre zver je jednoducho neviditeľná.

Výrobca: Härkila

+ doprava zadarmo

Veľkosť oblečenia

Množstvo

Chcete dostať bližšie informácie o produkte, objednávke, či možných zľavách?
Ozvite sa nám

Informácie o produkte

Bunda Moose Hunter 2.0 GTX je vyrobená z česanej trikotovej tkaniny, ktorá je dostatočne mäkká a tichá, aby umožnila tesné sledovanie. Bunda má priedušnú, odolnú, 2vrstvovú membránu GORE-TEX, ktorá odolá silnému vetru a dažďu. Bunda má vnútornú podšívku zo sieťoviny, ktorá odvádza vlhkosť od pokožky a zvyšuje pohodlie pri vysokej námahe. Látka bola ošetrená DWR, aby bola odpudzujúca špinu a vodu. Rovnako ako ostatné odevy z radu Moose Hunter 2.0, bunda ponúka kombináciu maskáčov, Mossy Oak® Break-Up Country® a nového Mossy Oak® Red. Zver je farboslepá a nová kamufláž Mossy Oak® Red je pri kamuflovaní lovca ešte lepšia, pričom je pre ostatných lovcov oveľa viditeľnejšia. Bunda má vrecká na rádio na každej strane hrudníka a veľké predné vrecká na zips. Pod pažami sú zipsy, ktoré zaisťujú ventiláciu v čase vysokej námahy. Bunda Moose Hunter 2.0 GTX má zapínanie na 2cestný zips, nastaviteľné popruhy jednou rukou na manžetách a dá sa prispôsobiť v dolnom leme a na kapucni elastickou šnúrkou.

Veľkosti: 46 - 58

Potrebujete poradiť?

Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, ich veľkostí, funkcií, objednávkového procesu, či záruk a reklamácii? Neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci Vám s ochotou pomôžu.

Poradenstvo - oblečenie, obuv:

0908 912 016 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Poradenstvo - technika:

0907 135 256 (Po-Pia: 8:00-16:00)

Podobné produkty

OSTAŇME V KONTAKTE

ODBER NOVINIEK

Chcete dostávať tie najnovšie informácie o našich aktuálnych novinkách a akciách? Prihláste sa do odberu našich noviniek a my Vás budeme informovať ako prvých.

Tieto informácie sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!

NAŠE ZNAČKY